İlişkiler Astrolojisi

Yazar:  Öner Döşer , Barış Özkırış

ASTROLOJİ OKULU YAYINLARI 

Aşk, iş, evlilik ve hayattaki diğer tüm ilişkilerinizde gerçek astroloji size rehberlik etsin. 

Astroloji, sadece tek bir kişinin doğum haritasını analiz etmekle sınırlı değildir. 
Astrolojinin en etkili ve çarpıcı sonuçlar veren kullanım alanlarından biri, iki insanın doğum haritalarını karşılaştırmaya dayanan ilişki analizidir. 
İlişki yaşayan kişilerin birbirlerini nasıl etkileyecekleri, hangi konularda anlaşacakları, nerelerde zorlanacakları, ilişkinin güçlü ve zayıf yönleri hakkında bilgi almak için ilişkiler astrolojisi çok güçlü teknikler sunar. 
Öner Döşer ve Barış Özkırış’ın birlikte kaleme aldıkları “İlişkiler Astrolojisi”, sinastri ve karşılaştırmalı harita teknikleri üzerine hem kuramsal açıklamalar içeriyor, hem de bol sayıda örnekle pratik bilgiler veriyor. 
Kitap, astroloji bilgisine sahip olanlar kadar, fazla astroloji bilmeyenlerin de ilişki analizi yapabilmeleri için, herkesin uygulayabileceği kolay ve pratik yöntemler sunuyor.

Kitabı satın almak için tıklayınız:

http://www.kitapyurdu.com/kitap/iliskiler-astrolojisi/325370.html&manufacturer_id=168178

Karma, Kader, Özgür İrade ve Astroloji

Yazar: Öner DöşerBarış ÖzkırışBenjamin N. Dykes, Deborah HouldingGlenn Perry

Uluslararası astroloji dünyasının ve Türkiye'nin tanınmış astrologları, düşünce tarihinin en önemli meselelerinden birini, kader ve özgür irade ikilemini yazdı…

İnsanlık tarihi boyunca birçok filozof, teolog ve düşünce insanı, insana dair şu soruların yanıtlarıyla uğraştılar: 

Biz insanlar özgür irade sahibi varlıklar mıyız ve kendi gerçekliğimizi kendimiz yaratabilme kudretine sahip miyiz? Yoksa, kaderin istediği gibi yoğurduğu edilgen kuklalardan mı ibaretiz? Veyahut bu iki zıt görüşün uzlaşabileceği bir orta yol bulunabilir mi? İnsanın varoluşuna ilişkin bu sorular, düşünce tarihinin temel soruları arasında en başlarda yer aldı. Özgür irade ve kader ilişkisi en şiddetli tartışmaların konusu olageldi.

Bu sorular, gökyüzü ile yeryüzü arasında bağlantı kuran, gökcisimleri ile yeryüzü olayları arasındaki ilişkiyi inceleyen ve hayatı bu açıdan açıklayıp anlamlandırmaya çalışan, bu yüzden de kader ve özgür irade meselesiyle doğrudan ilişkili olan astrolojinin de merkezinde yer almaktadır: 

Astroloji kaderin kesin egemenliğini mi esas alır, yoksa insanı özgür iradesiyle kendi hayatını kendi şekillendiren bir varlık olarak mı görür?
Astroloji, kader ve özgür irade ikilemi konusunda bize ne söyler?
Karma, Kader, Özgür İrade ve Astroloji isimli bu kitapta, uluslararası astroloji dünyasının tanınmış isimleri ABD'den Dr. Benjamin N. Dykes ve Dr. Glenn Perry, İngiltere'den Deborah Houlding, ülkemiz astroloji camiasının tanınmış isimleri Öner Döşer ve Dr. Barış Özkırış, kader ve özgür irade meselesine ilişkin temel soruları astrolojinin perspektifinden yanıtlıyor.

Kitabı satın almak için tıklayınız:

http://www.idefix.com/Kitap/Karma-Kader-Ozgur-Irade-ve-Astroloji/Glenn-Perry/Hobi/Astroloji-Fal-Buyu/urunno=0000000631561

COPYRIGHT-2015-BARIŞ ÖZKIRIŞ- DESIGN BY SPIDER

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon