BARIŞ ÖZKIRIŞ

Barış Özkırış Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra, sırasıyla İnşaat Mühendisliği (İÜ), İşletme Yüksek Lisans (DÜ), İşletme Doktora (GYTE) ve Kurumsal Psikoloji Yüksek Lisans (MÜ) eğitimlerini tamamladı. 2008-2009 yıllarında AstroArt Astroloji Okulunda Temel ve İleri Seviye Astroloji, Amerika’daki AstroPsikoloji Akademisinde psikolojik astroloji eğitimi aldı. 
2010 yılında; halen yöneticiliğini yaptığı astroloji üzerine eğitim ve danışmanlık çalışmalarının yürütüldüğü Dönüşüm Merkezi’ni kurdu.


2013 yılında Öner Döşer ile birlikte yazdıkları “İlişkiler Astrolojisi” kitabı yayımlandı. 2015 yılında Öner Döşer, Glenn Perry, Deborah Houlding ve Benjamin Dykes ile beraber “Karma, Kader, Özgür İrade ve Astroloji” isimli kitapta çift yumurta ikizleri üzerinde yaptığı astrolojik araştırmayı kaleme aldı. 


2016 yılında; Alem FM’de “MikroAlem” programının sunuculuğunu yaptı. Aynı dönem içinde Ali Boz ile beraber kaleme aldığı “İçimizdeki Tapınak” isimli felsefi roman raflardaki yerini aldı. 


2018 yılında “2020-2040: Aydınlanma Çağı” isimli kitabı yayımlandı. İçinde bulunduğumuz dönemde Dönüşüm Merkezinde eğitmenlik ve danışmanlık yapmaya devam etmektedir. 

RANDEVU AL